Ćwiczenia Josera

28-01-2009 22:23:04

Ćwiczenia doskonalące na obiektach  są jedną z najlepszych formą szkolenia dla strażaków ratowników  z Ochotniczych Straży  Pożarnych i Jednostki Ratowniczo Gaśniczej . W dniu 27 stycznia br. strażacy na obiekt ćwiczeń wybrali sobie firmę Josera na obrzeżach Nowego Tomyśla.    Do symulowanego pożaru obiektu zostały zaalarmowane jednostki OSP z Bukowca, Boruji Kościelnej, Wytomyśla, oraz GBA i  podnośnik hydrauliczny z JRG Nowy Tomyśl. Strażacy doskonalili swoje umiejętności w zakresie rozwinięć taktycznych swoich pojazdów pożarniczych podczas pożaru oraz elementy ewakuacji poszkodowanych osób wraz z udzielaniem pomocy przedmedycznej. Przy okazji ćwiczeń wszyscy uczestnicy mieli okazję do zwiedzenia zakładu, zapoznania się z procesami technologicznymi oraz elementami operacyjnego zabezpieczenia zakładu.

DSC00326.JPGDSC00344.JPGDSC00349.JPGDSC00366.JPGDSC00356.JPGDSC00351.JPG